Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach
Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria598
galeria

Meander Odra Express 2019 r.

Tradycją stał się już coroczny wyjazd wychowanków Placówek Wsparcia Dziennego na imprezę zorganizowaną przez Klub Kajakowy Meander! Tegoroczne wydarzenie odbywało się pod nazwą Meander Odra Express 2019 w dniach 29-30 czerwca. Pierwszego dnia wychowankowie musieli przygotować się do sztuki teatralnej związanej z obchodami 200–lecia podpisania Protokołu Bohumińskiego. Nasza grupa otrzymała wdzięczną nazwę Pogłębiacze".
Dnia kolejnego, po pysznym śniadanku, ruszyliśmy w drogę kajakami! Do pokonania mieliśmy ok. 8 km! Ależ to był świetna zabawa! Zarówno dzieciaki jak i wychowawcy pokonali trasę bez większych wypadków. W tym roku obyło się bez nurkowania (nawet pani Iwonka się nie skusiła). Podczas spływu zatrzymaliśmy się przy wieży widokowej, z której podziwialiśmy piękne widoki. Po spływie zjedliśmy obiad i uczestniczyliśmy w uroczystym zakończeniu tegorocznej imprezy.
Serdecznie dziękujemy członkom Klubu Kajakowego Meander za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w imprezie, na którą dzieciaki czekają cały rok! Bawiliśmy się świetnie! Na festyn przyszło wiele osób, wszyscy świetnie się bawili!