Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria626
galeria

Ferie 2020 w PWD Leszczyny

Zakończyliśmy już tegoroczne ferie zimowe, dlatego pora podsumować, co działo się podczas nich w Placówce Wsparcia Dziennego w dzielnicy Leszczyny.
Tradycyjnie ferie rozpoczęliśmy od pogadanki z wychowankami na temat bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Ten sam temat poruszył dzielnicowy, pan Przemysław Sowa, który przeprowadził z dziećmi zajęcia.
Wychowankowie wzięli udział w wielu ciekawych konkursach obejmujących tematykę: bezpieczeństwa, zimowych dyscyplin sportowych, wystrzałowej karnawałowej kreacji, a także w zajęciach profilaktycznych, zajęciach plastyczno–technicznych np. "Karnawałowe Fajerwerki", "Zimowy pejzaż", "Upominki dla babć i dziadków", "Postacie z masy solonej".
Odbyły się zajęcia integracyjne z rodzicami wychowanków: "Kulinarne fantazje z ciastem francuskim" a także "The Voice Kids" oraz różnego rodzaju gry i zabawy drużynowe, stolikowe, taneczne, muzyczne, ruchowe.
W dniu 22 stycznia zorganizowaliśmy w naszej placówce Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie tłumnie zjawili się w placówce, a wychowankowie jak zawsze przygotowali dla nich świetny program artystyczny.
Nie zabrakło także atrakcyjnych wycieczek. W pierwszym tygodniu ferii udaliśmy się do kina na film pt. "Jumanji", a w drugim tygodniu do parku wodnego w Żorach.
Każdy z wychowanków z pewnością znalazł coś dla siebie i nie mógł narzekać na nudę!

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl