Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria612
galeria

Budujemy empatię!

Październik jest wyjątkowym miesiącem w naszych Placówkach. Podczas niego dzieje się wiele ciekawych wydarzeń. Dlatego już pierwszego dnia miesiąca udaliśmy się wraz z ekipą "Na krawędzi" na bardzo ciekawą, pouczającą i wartościową wycieczkę. Pojechaliśmy do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zabrzu – Psitul Mnie, w ramach programu pt. "Budowanie empatii". Podczas wycieczki wychowankowie m.in. nabyli praktycznych umiejętności z opieki i pielęgnacji zwierząt, poznali podstawy psiej behawiorystyki, zapoznali się z funkcjonowaniem schroniska dla zwierząt oraz wyprowadzili pieski na spacer. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy. Pod czujnym okiem instruktora Krzyśka dzieciaki uczyły się szlifować, wkręcać i kleić - udało się stworzyć 5 budek dla bezdomnych kotów! Z panią Anią, druga część grupy stworzyła w tym czasie maty węchowe dla psów, aby mogły się wyciszyć i uspokoić poprzez pracę węchową. Dzieci zostały także uświadomione w kwestii odpowiedzialności nad przygarniętym zwierzęciem.
Dziękujemy ekipie "Na krawędzi" oraz schronisku "Psitul Mnie" w Zabrzu za możliwość przeżycia kolejnej, wspaniałej przygody!

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl