Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria601
galeria

Wakacje 2019

Pierwsze dni w szkole wychowankowie mają już za sobą, dlatego nadszedł czas by powspominać, co ciekawego działo się w naszej placówce podczas wakacji.
Wychowankowie brali udział w różnego rodzaju zajęciach plastyczno–technicznych np. w tworzeniu statku 3d, akwarium, autoportretu itp. Konkurowali w różnego rodzaju konkursach, testach wiedzy, wyzwaniach. Spędzali czas na świeżym powietrzu i grali w wiele interesujących gier.
Wzięli także udział w wielu ciekawych wycieczkach: kino, park rozrywki Dream Park, Aquapark, Gra terenowa "Na krawędzi", jezioro pławniowickie, park rozrywki Twin Pigs. Każdy wyjazd obfitował w wiele atrakcji. Nowością i niesamowitą przygodą okazała się gra terenowa, podczas której prócz zadań do wykonania wychowankowie mogli podziwiać piękną przyrodę Jury Krakowsko–Częstochowskiej.
Z pewnością tegoroczne wakacje jak i każde poprzednie minęły zdecydowanie za szybko! Jednak podczas roku szkolnego na wychowanków także czeka sporo atrakcji, dlatego serdecznie zapraszamy do nas wszystkie chętne dzieci w wieku szkolnym!

  

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl