Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria594
galeria

Zajęcia plastyczne pt. "Bez pracy nie ma kołaczy" w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł w Placówce Wsparcia Dziennego w dzielnicy Czerwionka

Pewnego kwietniowego popołudnia wychowankowie Placówki Wsparcia Dziennego dzielnicy Czerwionka brali udział w zajęciach plastycznych w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Praca nosiła tytuł "Bez pracy nie ma kołaczy". Celem takich zajęć było kształtowanie wśród dzieci umiejętności dostrzegania swoich zalet, poznania swoich talentów, zainteresowań, pasji. Ponad to wzbudzenie wśród swoich podopiecznych dostrzegania swoich mocnych stron.
Wychowawca wytłumaczył dzieciom, że przysłowie "Bez pracy, nie ma kołaczy" uczy nas, że należy ciężko pracować aby osiągnąć upragniony cel czy zwyciężyć. Praca jest środkiem do sukcesu i nie ma możliwości aby bez wysiłku udało nam się spełnić marzenia.
Prace były różne ze względu na różne zainteresowania naszych podopiecznych ponieważ namalowali gdzie w przyszłości chcieliby pracować. Salon kosmetyczny, sklep spożywczy, sklep z grami komputerowymi, fryzjer, policjant itd... Mimo ich młodego wieku to bardzo dojrzale myślą o swojej przyszłości.
Zajęcia cieszyły się wielkim zaangażowaniem, pozwalały na budowanie pozytywnego obrazu siebie.

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl