Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria589
galeria

Uroczyste rozpoczęcie kampanii ZTU 2019r. Festyn integracyjny dla wychowanków – "Chce mi się chcieć"

Tegoroczne Kampanijne działania promujące zdrowie, rozpoczęliśmy od zorganizowania festynu integracyjnego dla naszych podopiecznych pod hasłem "Chcę mi się chcieć". Dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu grach i zabawach o charakterze integracyjnym.
Głównym punktem festynu był udział dzieci i młodzieży w sztafecie biegowej. W sztafecie wzieli udział chłopcy I dziewczyny, którzy przekazywali sobie telefon komórkowy z uruchomioną aplikacją Endomondo, która naliczała im pokonany dystans. W sumie nasi podopieczni przemierzyli ponad 16 integracyjnych kilometrów. Po zmaganiach sportowych przyszła pora na degustację kiełbasek z grilla przygotowanych przez naszą Panią Henię. Wszystkim naszym wychowankom dziękujemy za aktywny udział w festynie integracyjnym pod hasłem: "Chce mi się chcieć" i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych naszych inicjatywach profilaktycznych w ramach tegorocznej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

  

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl