Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria573
galeria

Wigilijny wieczór

W dniu 14.12 br. w Centrum Kulturalno–Edukacyjnym w Czerwionce–Leszczynach odbyło się spotkanie opłatkowe. W wydarzeniu tym uczestniczyli wychowankowie Placówek Wsparcia Dziennego, ich rodzice, wychowawcy i zaproszeni goście: Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka Leszczyny - Wiesław Janiszewski, Pełnomocnik ds. społecznych - Aleksandra Chudzik, Przewodniczący Rady Miejskiej — Bernard Strzoda, przedstawiciele Ośrodka Pomocy Społecznej na czele z Panią Dyrektor — Celiną Cymorek.
Uroczystość rozpoczęła się pięknymi Jasełkami przygotowanymi przez wychowanków czerwieńskiej placówki. Przedstawili oni historię narodzenia Jezusa Chrystusa. Wychowawcy prócz przygotowania dzieci, zadbali także o klimatyczną scenerię i stroje aktorów. Całości towarzyszyły wspaniale wyśpiewane i zagrane kolędy i pastorałki przez jedną z wychowawczyń — Sabinę Gamzę, oraz Anetę Gamzę i Tomasza Chruśnika .
Po wystąpieniu wychowankowie placówek zostali obdarowani świątecznymi paczkami.
Wprowadzeni występem w świąteczny klimat, wspólnie usiedliśmy do wigilijnego stołu. Złożyliśmy sobie życzenia, łamiąc się opłatkiem. Następnie zjedliśmy tradycyjną, świąteczną kolację.
Wieczór upłynął w iście świątecznej atmosferze.

  

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl