Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na zbliżający się remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Leszczynach. Jesteśmy "na stołówce" od godz. 13.00! Następnie po wyremontowaniu pomieszczeń w budynku przy ulicy Ks. Pojdy 84, tam będziemy dostępni w standardowych godzinach pracy placówki (tj. 9.00 — 19.00) aż do zakończenia remontu "Zameczku". W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria583
galeria

Kosmiczny mecz przyjaźni w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł w Placówce Wsparcia Dziennego w dzielnicy Czerwionka

Pewnego słonecznego majowego popołudnia w Placówce Wsparcia Dziennego w dzielnicy Czerwionka odbył się Kosmiczny Mecz Przyjaźni w ramach Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, pomiędzy naszymi wychowankami i ich rodzicami a funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach.
Mimo, iż było bardzo ciepło wychowankowie wraz z naszymi gośćmi bawili się świetnie. Mecz rozegrali dwa razy po 20 minut, który zakończył się remisem. Natomiast po meczu wychowawcy zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek i ciepłą kiełbaskę z grilla.
Społeczność świetlicowa bardzo dziękuje za dobrze układającą się współpracę i z niecierpliwością czeka na następne spotkanie.

 

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl