Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na zbliżający się remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Leszczynach. Jesteśmy "na stołówce" od godz. 13.00! Następnie po wyremontowaniu pomieszczeń w budynku przy ulicy Ks. Pojdy 84, tam będziemy dostępni w standardowych godzinach pracy placówki (tj. 9.00 — 19.00) aż do zakończenia remontu "Zameczku". W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt Podziękowania



Budynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki




Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria











576
galeria

Lubimy się i akceptujemy — zajęcia integracyjne w ramach Kampanii ZTU 2018

W ramach tegorocznej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł w leszczyńskiej Placówce zorganizowaliśmy dzień integracyjny pod nazwą Lubimy się i akceptujemy. Temat aktualnej kampanii dotyczy poczucia własnej wartości u dzieci. Jak dobrze wiemy, każdy potrzebuje wsparcia, akceptacji i sympatii drugiego człowieka — ma to ogromny wpływ na to jak czujemy się sami ze sobą.
Podczas spotkania planowane było rozpalenie ogniska, jednak pogoda nam nie dopisała i zajęcia zostały przeniesione w mury naszego Zameczku. Czas spędziliśmy śpiewając najlepsze hity podczas karaoke oraz częstując się pączkami, owocami no i grillowaną kiełbasą.





Naszą placówkę
wspiera firma:





















 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |




Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl