Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na zbliżający się remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Leszczynach. Jesteśmy "na stołówce" od godz. 13.00! Następnie po wyremontowaniu pomieszczeń w budynku przy ulicy Ks. Pojdy 84, tam będziemy dostępni w standardowych godzinach pracy placówki (tj. 9.00 — 19.00) aż do zakończenia remontu "Zameczku". W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria566
galeria

Małe Tourne po śląskich szkołach - czyli promocja placówki w Szkole Podstawowej nr 1 w Leszczynach

2 marca br. odbyło się kolejne wystawienie naszej sztuki teatralnej "Achimiks i Ojgyniks - misjo familok". Tym razem wychowankowie leszczyńskiej placówki gościli w Szkole Podstawowej nr 1 w Leszczynach. Występowaliśmy tam z wielką przyjemnością, gdyż niektórzy aktorzy są uczniami właśnie tej szkoły. Bardzo ucieszyło nas to, że mogli oni zaprezentować się przed swoimi klasami, nauczycielami i pedagogami.
Cała szkoła z uśmiechami na twarzy przyglądała się perypetiom bohaterów. Na zakończenie widownia dłuuugo nas oklaskiwała.
Warto nadmienić, że przedstawienie powstało w ramach współpracy przy projekcie "Przaja Ci Ślonsku" realizowanym przez Stowarzyszenie "Najważniejsza Jest Tradycja".

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl