Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na zbliżający się remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Leszczynach. Jesteśmy "na stołówce" od godz. 13.00! Następnie po wyremontowaniu pomieszczeń w budynku przy ulicy Ks. Pojdy 84, tam będziemy dostępni w standardowych godzinach pracy placówki (tj. 9.00 — 19.00) aż do zakończenia remontu "Zameczku". W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt Podziękowania



Budynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki




Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria











566
galeria

Turniej sportowy w Radlinie

W dniu 06.02.br. wychowankowie placówek uczestniczyli w Turnieju Sportowym organizowanym przez Świetlicę Środowiskową w Radlinie.
Podczas turnieju nasi podopieczni aktywnie spędzili czas wolny, doskonalili umiejętność współpracy w grupie oraz kształtowali umiejętność "zdrowej" rywalizacji.
W turnieju udział wzięło 5 drużyn, których zadaniem było zmaganie się z niestandardowymi, zabawnymi konkurencjami. Śmiechu było co niemiara! Pierwsze i drugie miejsce zajęły drużyny z Radlina, trzecie miejsce zdobyła leszczyńska placówka, czwarte drużyna z Czerwionki, a piąte zespół wychowanków z Wodzisławia Śląskiego. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, medale oraz piłkę nożną.
Dziękujemy Świetlicy z Radlina za zorganizowanie wspaniałego Turnieju.

  





Naszą placówkę
wspiera firma:





















 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |




Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl