Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria566
galeria

Placówkowa Akcja "Kocham i pomagam!"

Podczas tegorocznych ferii w leszczyńskiej placówce odbyła się akcja pod nazwą "Kocham i pomagam". Celem akcji było uświadomienie i uwrażliwienie wychowanków na losy zwierząt, a w szczególności tych, które znalazły się w trudnej sytuacji.
Prowadzono z podopiecznymi liczne rozmowy dotyczące m.in. prawidłowej opieki nad zwierzętami, formami pomocy.
Na zakończenie akcji placówkę odwiedzili Pan Ireneusz Piontek oraz Pan Janusz Jasiek, którzy od lat nie są obojętni na krzywdę zwierząt. Pan Ireneusz prowadzi Punkt Przetrzymań w Czerwionce- Leszczynach oraz współpracuje z Fundacją Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią z Rybnika. Podczas niezwykle pouczającej wizyty, serce wychowanków skradł piesek Wika, która bardzo dobrze czuła się w naszych progach.
Panowie podzielili się wzruszającymi historiami z różnych interwencji, a tym samym zarazili swoją pasją pomagania wszystkich obecnych. Wskazali jak powinno się reagować, gdy dzieje się krzywda zwierzęciu. Podczas spotkania, wychowankowie przekazali zebrane dary dla naszych "mniejszych przyjaciół" , które gromadzone były przez cały okres trwania akcji.

 

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl