Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria566
galeria

Wakacje 2017

Tegoroczne wakacje w Placówce Wsparcia Dziennego w dzielnicy Leszczyny pełne były atrakcji i niesamowitych wrażeń. Wychowankowie brali udział w różnego rodzaju zajęciach, m.in. profilaktycznych, integracyjnych, sportowych, animacyjnych, muzycznych, tanecznych, plastyczno-technicznych. Każdego dnia odbywały się konkursy tematyczne, gdzie nasi podopieczni mieli możliwość wygrania drobnych nagród rzeczowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wyjścia na basen, "Pluskadełko" oraz wyjazdy nad jezioro pławniowickie, a także do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach. Ponadto organizowane były ogniska, grille oraz poranki filmowe.

Warto wspomnieć o wyjeździe dzieci na spływ kajakowy Meander Orient Express 2017, na letni obóz w Jekabpils (Łotwa) oraz wizycie w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim, o których wspominaliśmy w poprzednich artykułach zamieszczonych na naszej stronie internetowej.

W niektórych atrakcjach brali udział rodzice wychowanków, którzy byli najaktywniejsi podczas realizacji Programu Profilaktycznego w czasie roku szkolnego.

Z pewnością podczas tych wakacji nie było czasu na nudę

  

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl