Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria558
galeria

Piesza Wycieczka dla wychowanków Placówki i ich rodziców z aplikacją Endomondo w ramach charytatywnej akcji „Filipowe Kilometry – Walczymy z Autyzmem”

W dniu 16 maja 2017r. dzieci wraz z rodzicami i wychowawcami Placówki Wsparcia Dziennego w dzielnicy Czerwionka wyruszyły na pieszą wędrówkę w ramach inauguracji tegorocznej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Wytyczona trasa okazała się bardzo zróżnicowana. Wędrowaliśmy w stronę wsi Stanowice. Przeszliśmy przez tamę na rzece Bierawce, później Parcelami doszliśmy do Kościoła pw. Św. Jacka w Stanowicach, obeszliśmy fabrykę układów wydechowych TENNECO. Jedną z ciekawszych atrakcji był grób nieznanego żołnierza, który znajduje się w lesie przy wyżej wymienionej fabryce. Wracaliśmy przez pola, na których znaleźliśmy pasiekę pełną uli z pszczołami. Przez całą wędrówkę dzieci radośnie poznawały świat, który znajdował się wokół nich. Napotkane dzikie kaczki oraz jeż dodatkowo uatrakcyjniły wyprawę. Pomimo zmęczenia dorosłych jak i wychowanków placówki, wszyscy zgodnie stwierdzili, że majowe ciepło, ruch i świeże powietrze to najlepsze lekarstwo na nudę. Pieszą wycieczką wszyscy uczestnicy wsparli akcję charytatywną Filipowe Kilometry – Walczymy z Autyzmem, która polega na zebraniu jak największej ilości kilometrów, które to w sposób szczególny pomagają Filipowi w codziennej Walce z autyzmem.

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl