Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na zbliżający się remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Leszczynach. Jesteśmy "na stołówce" od godz. 13.00! Następnie po wyremontowaniu pomieszczeń w budynku przy ulicy Ks. Pojdy 84, tam będziemy dostępni w standardowych godzinach pracy placówki (tj. 9.00 — 19.00) aż do zakończenia remontu "Zameczku". W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria558
galeria

Zajęcia muzyczne z wykorzystaniem BUM BUM RUREK w ramach Kampanii ZTU

Muzyka w życiu każdego człowieka odgrywa ważną rolę. Tak naprawdę ciężko wyobrazić sobie życie bez niej. Jest ona idealnym sposobem na odstresowanie się, zrelaksowanie, ukojenie smutków. Zbiór kilku dźwięków usłyszanych w danej chwili jest w stanie naprawić nasz humor, nastrój, stosunek do drugiego człowieka, działa na naszą wyobraźnię i podświadomość.

Na ścieżce wychowania muzyka także odgrywa istotną rolę. Uczy wrażliwości, kreatywności, panowania nad emocjami, współpracy. Dlatego też w naszej leszczyńskiej placówce regularnie odbywają się różnego rodzaju zajęcia muzyczne. Tym razem w ramach kolejnej edycji Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł zorganizowaliśmy zajęcia muzyczne z wykorzystaniem BUM BUM RUREK. Rurki te są o tyle niezwykłe, gdyż każda z nich poprzez uderzenie wydaje dźwięk o różnej wysokości. Jest to świetna rozrywka dla naszych wychowanków. W trakcie zajęć wychowankowie uczyli się zasad zdrowej rywalizacji, a następnie także pracy w grupie. Aby muzyka była płynna, wszyscy musieli ze sobą współpracować. Wystarczył jeden mały błąd i wszystko trzeba było zaczynać od nowa. Dzieciaki świetnie bawiły się podczas muzycznego wyzwania.

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl