Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach
Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria536
galeria

Dzień Kobiet w Leszczyńskiej placówce

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet – małych, jak i tych dużych. Aby uczcić ich święto zorganizowaliśmy w tym dniu zajęcia wraz z rodzicami naszych wychowanków.

Na początku, chłopcy wraz z wychowawcą – panem Mariuszem, przebrali się za kobiety i zaprezentowali kilka śmiesznych skeczy o tematyce kobiecej. Trzeba przyznać, że w kobiecych strojach prezentowali się niezwykle atrakcyjnie, co widać na załączonych zdjęciach. Niestety niektórzy z nich zapomnieli, że kobiety nogi depilują…

Następnie odbył się quiz pod nazwą: „Co Ty wiesz o kobietach?”. Pytania, które wydawały się banalne, sprawiły naszym chłopakom nie lada problem, a śmiechu było co nie miara.

Kolejnym wyzwaniem dla naszych chłopców było wykonanie makijażu wiosennego dziewczynom, korzystając z różnych przeznaczonych do tego kosmetyków. Oczywiście nie wiedzieli co do czego służy, dlatego też dziewczyny miały korektor na ustach, a szminkę na oczach. Mimo to, wydawały się zadowolone ze swojego wyglądu.

Ostatnią już konkurencją było pomalowanie paznokci. Nie wiedzieliśmy, że sprawi im to taką frajdę. Rodzice bacznie przyglądali się każdej konkurencji i wyłaniali zwycięzcę.

Po zakończonych konkursach udaliśmy się do drugiej sali, gdzie czekał na wszystkich smaczny poczęstunek. Chłopcy złożyli życzenia i rozdali mamom, koleżankom oraz najmniejszym kobietkom pyszne słodkości.

  

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl