Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeria525 galeria
Dbajmy o zwierzęta zimą!

Zima to piękna pora roku. Gdy na dworze pada śnieg, dzieci mają wiele uciechy! Zjazd na sankach czy śnieżne bitwy to tylko niektóre z rozrywek. Wreszcie dzieci spędzają czas wolny na podwórku, a nie przed ekranem komputera lub telewizora.
Mimo to, zima ma jednak jeden minus. Podczas mroźnych dni cierpią bezdomne zwierzęta, a w szczególności psy i koty. W ostatnim czasie na portalach społecznościowych ukazuje się coraz więcej ogłoszeń o znalezionych zamarzniętych pieskach. Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy martwią się losem tych bezbronnych istot. Nie bądźmy obojętni!

Zimową porą w schroniskach pojawia się jeszcze więcej zwierzaków. Aby przetrwać, potrzebują jedzenia oraz ciepłych koców. Wychowankowie leszczyńskiej placówki postanowili dać przykład innym osobom, że warto pomagać. Zorganizowali zbiórkę niepotrzebnych koców i prześcieradeł. Przynieśli także karmę. Następnie udali się do pobliskiego punktu przetrzymań, w którym znajdują się znalezione w regionie psy.

Była to pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia taka akcja. Radość z niesionej pomocy jest nieoceniona i tego właśnie nasi wychowankowie nauczyli się w ostatnim czasie.


  

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl