Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeriagaleria
Każdy może zostać świętym Mikołajem

„Dawać i dzielić się z innymi to prawdziwa sztuka”. Przesłanie to płynęło z wystawianego w leszczyńskiej placówce przedstawienia z okazji Dnia Mikołaja. Zgodnie z nim nasi wychowankowie postanowili dać innym dzieciom „coś od siebie” i aktywnie włączyć się w organizację imprezy mikołajkowej dla najmłodszych czytelników stanowickiej biblioteki. Stąd też w dniu 09.12.2015r. swoją sztukę teatralną pt. List do Mikołaja" wystawili dla młodej publiczności. Goszczące w bibliotece maluchy z zaciekawieniem obejrzały przedstawienie, a następnie nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Tego dnia pojawił się tam także Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie zebrane dzieci. Wśród podarunków znalazły się słodycze oraz książki. Czas płynął bardzo przyjemnie, dzieci wspólnie odśpiewały piosenki dla Mikołaja, ubrały choinkę, zjadły przepyszne ciasto.

Wychowankowie wracali do domów w bardzo dobrych nastrojach. Byli usatysfakcjonowani i zadowoleni, z tego że sprawili radość innym, oraz poczuli, że w ich sercach dokonała się „mikołajowa przemiana”.

Środowe spotkanie mikołajkowe odbyło się w ramach współpracy pomiędzy Placówką Wsparcia Dziennego w Leszczynach, a Biblioteką Publiczną Filią nr 10 w Stanowicach oraz Stowarzyszeniem „Najważniejsza Jest Tradycja”. 

Wychowankowie dziękują przemiłej Pani Krysi za ciepłe i serdeczne przyjęcie nas w stanowickiej bibliotece.

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl