Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na zbliżający się remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Leszczynach. Jesteśmy "na stołówce" od godz. 13.00! Następnie po wyremontowaniu pomieszczeń w budynku przy ulicy Ks. Pojdy 84, tam będziemy dostępni w standardowych godzinach pracy placówki (tj. 9.00 — 19.00) aż do zakończenia remontu "Zameczku". W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeriagaleria
Mikołajowe odwiedziny

W dniu 07.12.2015 r. do leszczyńskiej placówki zawitał bardzo wyczekiwany gość
- Mikołaj. Jednak jak to zwykle bywa, nie był on sam. Tym razem towarzyszyło mu „kosmate” Diablisko, które podszeptywało Mikołajowi na ucho całoroczne występki młodych, licznie zgromadzonych urwisów. Nasz mądry Święty w zamian za zaśpiewaną Kolędę lub obietnicę poprawy, obdarowywał wszystkich wychowanków placówki workiem słodyczy. W dowód wdzięczności za otrzymane podarunki, dzieci przygotowały sztukę teatralną pt. „List do Mikołaja”. Jej główne przesłanie brzmiało „Dawać i dzielić się z innymi to prawdziwa sztuka”. Sam Święty Mikołaj był szczerze wzruszony wspaniałym występem dzieciaków, a Diabeł zachwycał się ich talentem aktorskim.

Wychowawcy i wychowankowie Placówki Wsparcia Dziennego z Leszczyn serdecznie dziękują Stowarzyszeniu „Najważniejsza Jest Tradycja” za coroczną pomoc i zaangażowanie się w organizację imprezy mikołajkowej.

 

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl