Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do siedziby pod adresem Ks. Pojdy 84. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeriagaleria
Nastała Jesień

        Jesień w pełni! Za oknami możemy podziwiać całą paletę różnobarwnych odcieni. Mimo pięknych krajobrazów, od początku kalendarzowej, złotej pory roku, pogoda nas nie rozpieszczała. Wszyscy już odczuliśmy chłodne powiewy wiatru oraz zimne krople deszczu. W takie chłodne, szare, deszczowe dni , pragniemy zapewnić naszym wychowankom atrakcyjne formy spędzenia czasu wolnego.

        Jedną z atrakcji był powrót do przeszłości w postaci gry, do której potrzebne były nam kapsle z różnego rodzaju napoi. W tę grę, w czasach gdy nie było jeszcze komputerów, grały kiedyś wszystkie dzieci na podwórkach. Nazywa się „Wyścig pokoju” i polega na pokonaniu stworzonej przez siebie trasy kapslem, który miał barwy danego państwa. Gra ta bardzo „wkręciła” naszych wychowanków.

        Jesienna aura sprzyja lenistwu, dlatego by zadbać o kondycję naszych dzieciaków, organizujemy im wiele zabaw ruchowych. Najpopularniejszą i najbardziej lubianą grą wśród nich jest zabawa w „Statek”. Dzieci świetnie się bawią biegając po sali!

        Zadbaliśmy także o wystrój naszych sal świetlicowych. Odbywały się zajęcia plastyczno-techniczne, których celem było stworzenie kompozycji jesiennych z wykorzystaniem m. in. wielobarwnych liści.

        Podczas zajęć w naszej placówce nigdy nie zapominamy o profilaktyce. Przeprowadziliśmy pogadankę oraz konkurs plastyczny na temat używek, a w szczególności dopalaczy.

  

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl