Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach

UWAGA! Informujemy, że ze względu na zbliżający się remont "Zameczku", Placówka w Leszczynach została przeniesiona na czas określony do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Leszczynach. Jesteśmy "na stołówce" od godz. 13.00! Następnie po wyremontowaniu pomieszczeń w budynku przy ulicy Ks. Pojdy 84, tam będziemy dostępni w standardowych godzinach pracy placówki (tj. 9.00 — 19.00) aż do zakończenia remontu "Zameczku". W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 194 137

Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeriagaleria
Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” w leszczyńskiej placówce.

        To już kolejna edycja kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, w której nasza placówka bierze udział. Profilaktyka połączona z pożyteczną zabawą to idealne rozwiązanie dla naszych wychowanków.

        Za oknem panuje już iście wiosenna aura. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody, w ramach rozpoczęcia kampanii zorganizowaliśmy zajęcia sportowo-drużynowe na świeżym powietrzu oraz rozpaliliśmy pierwszego grilla. Nic tak nie cieszy dzieci jak wspólna zabawa. „Dwa ognie”, badminton, zabawa w „chowanego” – to tylko niektóre z gier naszych wychowanków. Ruch na świeżym powietrzu to nie tylko dobra zabawa, ale i spora dawka zdrowej energii, która przyczynia się do lepszego samopoczucia i do odczuwania większej radości z życia. Tę radość mogliśmy zobaczyć w tym czasie na twarzy każdego wychowanka.

        Nasze dzieciaki z entuzjazmem przystąpiły do pierwszych konkursów, jakie proponuje tegoroczna kampania. Na dobry początek dzieci zapoznały się i uzupełniły profilaktyczne ulotki mówiące o wspólnym działaniu, o tym, że razem można zrobić więcej, o właściwych relacjach między rówieśnikami, a także o tym, by dostrzegać i rozwijać swoje zdolności i zainteresowania. Wychowankowie wzięli także udział w ulotkowych konkursach dotyczących sportu.

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl