Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce - Leszczynach
Aktualności Świetlica Działalność Regulamin Aktualności Kontakt PodziękowaniaBudynek klubu sportowego
przy ul. Wolności
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki
Pałacyk Konrada Bartela
w Czerwionce - Leszczynach
- siedziba Placówki


Nasza galeria

Nasza galeriagaleria
Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” w leszczyńskiej placówce.

        To już kolejna edycja kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, w której nasza placówka bierze udział. Profilaktyka połączona z pożyteczną zabawą to idealne rozwiązanie dla naszych wychowanków.

        Za oknem panuje już iście wiosenna aura. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody, w ramach rozpoczęcia kampanii zorganizowaliśmy zajęcia sportowo-drużynowe na świeżym powietrzu oraz rozpaliliśmy pierwszego grilla. Nic tak nie cieszy dzieci jak wspólna zabawa. „Dwa ognie”, badminton, zabawa w „chowanego” – to tylko niektóre z gier naszych wychowanków. Ruch na świeżym powietrzu to nie tylko dobra zabawa, ale i spora dawka zdrowej energii, która przyczynia się do lepszego samopoczucia i do odczuwania większej radości z życia. Tę radość mogliśmy zobaczyć w tym czasie na twarzy każdego wychowanka.

        Nasze dzieciaki z entuzjazmem przystąpiły do pierwszych konkursów, jakie proponuje tegoroczna kampania. Na dobry początek dzieci zapoznały się i uzupełniły profilaktyczne ulotki mówiące o wspólnym działaniu, o tym, że razem można zrobić więcej, o właściwych relacjach między rówieśnikami, a także o tym, by dostrzegać i rozwijać swoje zdolności i zainteresowania. Wychowankowie wzięli także udział w ulotkowych konkursach dotyczących sportu.

Naszą placówkę
wspiera firma:

 

|   Placówka  |   Aktualności  |   Działalność  |   Regulamin  |   Kontakt  |   Logowanie  |
Projekt i wykonanie - www.studiotomcom.pl